Diyetisyenlerimiz.com

Menu

Diyetisyenler en iyisini bilir

Diyetisyenler en iyisini bilir.

Günümüzde zaman çok önemli. İnsanlar günlük yaşamın koşturmasından spora yeteri kadar zaman ayıramıyor. Oysa Medikal Onaylı Power Plate‘in özel titreşimleri ile 15 dakikada 1.5 saatlik sporu yapmak mümkün. Vermiş olduğu 3 yönlü güvenli vibrasyon nedeniyle fitness’den Medikal alana kadar birçok yerde kullanılıyor ve kısa sürede güvenli ve etkili sonuçlar veriyor. Dünyada olduğu gibi ülkemizde ve KKTC’de bir çok diyetisyen işte bu nedenle Power Plate’i seçiyor. Türkiye’de ve KKTC’de 80’den fazla Diyetisyen Power Plate ve HELİX ürünlerimizi kullanmaktadır. Diyetisyenler danışanlarına sağlıklı beslenmenin yollarını gösteriyorlar. Ne tür besinleri hangi sıklıkta almaları gerektiğini anlatıyorlar. Ve danışanlarına Power Plate ve Helix ile çok kısa sürede etkili, güvenli ve kalıcı sporu öneriyorlar.

 

  • 200’den fazla doktor ve kilinik Power Plate kullanılmaktadır
  • 18 Üniversite Hastanesinin kliniklerinde Power Plate ile tedavi yapılmaktadır
  • 32 Fizik Tedavi Merkezinde Power Plate tercih edilmektedir
  • 70’e yakın diyetisyenimiz Power Plate ile birlikte çalışmaktadır
  • 6 farklı üniversitemizde Power Plate ile bilimsel çalışmalar yapılmıştır
  • 50’den fazla gelişmiş Fitness Merkezinde Power Plate kullanılmaktadır
  • 40’dan fazla büyük otelimiz Power Plate’i tercih etmiş durumdadır.
  • 70’den fazla Power Plate Stüdyo bulunmaktadır

 

Power Plate ile yapılan 15 dakikalık çalışma vücudun günlük ihtiyacı olan spor ihtiyacını karşılar. Kısa zamanda tüm kaslar istenilen biçimde çalışır. Power Plate, vücuttaki hormon salgılama dengesini olumlu yönde değiştirir.

Dünya’da ilk ve tek MDD (medikal sertifikalı) bir cihaz olan Power Plate ile haftada 3 kez, 15 dakikalık uygulamalar sonucunda bölgesel incelme imkanı artık mümkün. Sağlıklı kilo vermek, kilo verirken fiziksel aktiviteyi ön planda tutmak için biz size Power Plate’i öneriyoruz.

power plate helix

DEVRİM NİTELİĞİNDE BİR CİHAZ: HELİX

Helix, 2013 yılının başından itibaren Amerika’da kullanılan ve verdiği etki nedeniyle hızla yayılan bir sistemdir. Helix 2014 yılından itibaren İngiltere, Fransa başta olmak üzere Avrupa ülkelerinde de markete girmiştir. Helix’i farkı kılan pedalların çalışma yönüdür. Günümüz cihazlarında pedallar hep ileri/geri yönünde çalışırlar. Oysa Helix ile pedalların çalışma yönü değişiyor. Yatay 8 rakamını çizecek şekilde yana doğru iki yönlü çalışan pedallar sayesinde abdominal kaslar dahil, tüm alt beden kasları çok kısa sürede etkili ve güvenli olarak çalışmakta. Helix cihazı spor yaparken vücudun çalıştırılması en zor olan kas gruplarını bile kolaylıkla çalıştıran; kısa sürede kullanıcıya büyük etkiler veren bir sistemdir. Çalışma sistematiği benzeri cihazlardan çok farklıdır. Helix ile çalışmak kolaydır. İlk dakikadan itibaren kullanıcı etkiyi hisseder ve motive olur.

Power Plate & Helix Uyumu: BÖLGESEL ZAYIFLAMAK İSTEYENLER HAYALLERİNİZ GERÇEK OLUYOR…

Kategoriler:   Diyetisyenlerimiz, Diyetisyenlerimiz Öneriyor

Yorumlar